Serie 2 euro Verdrag van Rome 2007 17 stuks compleet inclusief Slovenie UNC

Uitverkocht
€ 90,00

Serie 2 euro Verdrag van Rome 2007 17 stuks compleet inclusief Slovenie UNC

België. Oplage 5.040.000.
DuitslandP.M. van elke duitse gedenkmunt bestaan vijf varianten, te herkennen aan een klein lettertje A,D,F,G of J dat verwijst naar een van de vijf munthuizen van Duitsland. Oplage (totaal) 30.890.630
Finland. Oplage 1.400.000.
Frankrijk. Oplage 9.406.877.
Griekenland. Oplage 3.978.549.
Ierland. Oplage 4.650.112.
Italië. Oplage 5.000.000.
Luxemburg. Oplage 2.046.000.
Nederland. Oplage 6.180.500.
Oostenrijk. Oplage 9.000.000.
Portugal. Oplage 1.520.000.
Slovenië. Oplage 400.000.
Spanje. Oplage 8.041.800.